Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

W dniu 18 listopada 2015 roku w sali kolumnowej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej przez wojewodę podkarpackiego Małgorzatę Chomycz-Śmigielską i kuratora oświaty Jacka Wojtasa.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szczególnie uzdolnionym.

Eliza Cukrowska, uczennica trzeciej klasy Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego, znalazła się w gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

Eliza jest osobą wrażliwą, sumienną, wzorowo wywiązuje się z powierzonych jej obowiązków.Pracowita, ambitna, systematyczna i otwarta na zdobywanie wiedzy.

Eliza ma duży wkład w życie artystyczne szkoły, bierze udział w konkursach przedmiotowych, przedstawieniach i apelach.Angażuje się w realizację różnorodnych przedsięwzięć organizowanych w szkole i poza nią.Z dumą reprezentuje szkołę na wielu uroczystościach szkolnych i miejskich.

Swą postawą i zaangażowaniem potrafi zachęcić innych do wytrwałości w realizacji podjętych działań.Interesuje się życiem rówieśników, dostrzega ich problemy i podejmuje próby ich rozwiązania.Cechuje ją wysoka empatia, która pozwala  jej na aktywną prace w zespole oraz pomoc w nauce uczniom słabym.Mimo młodego wieku, jest osobą dojrzałą, odpowiedzialną, zdecydowaną i konsekwentną w działaniach, które podejmuje.Nauczyciele i wychowawca mogą liczyć na jej pomoc.Zawsze dotrzymuje słowa i ma świadomość odpowiedzialności za podejmowane decyzje.Z uporem dąży do celu, wytrwale pokonuje przeszkody.

Eliza jest ceniona i szanowana w gronie kolegów i nauczycieli.Jest nieprzeciętną osobą, prawdziwym filarem naszej szkoły.